יום חמישי, 13 במאי 2010

חזייה סולארית? נעל עקב מתקפלת ?- 10 גאדג'טי האופנה המוזריםהממ.....אין לתאר ..... בדיוק קראתי היום איזו כתבה שבה צוטט של אוסקר ויילד . הוא טען שאופנה זה דבר כל כך מכוער שכנראה זו הסיבה שהיא משתנה כל הזמן :) . איש חכם. 
אז לאור המשפט המשעשע הזה החלטתי ללכת ולחפש לכם אופנה קיצונית , עלק-שימושית , משעשעת ולעיתים מביכה.
קבלו את 10 הגאדג'טים החמים :

#10 - נעלי עקב הישר מאחת התצוגות של שאנל. כפי שניתן לראות העקב מעוצב בצורת אקדח. weapon wear. חביב כגימיק.#9 - תיק במראה שיקוף תיקים בשדה תעופה. סטודנטים , לטעמי זה תיק מדליק במיוחד עבורכם.


#8 - טוב זה ממש גאדג'ט מטופש.....שמלה שמפיצה ריח ולא סתם ריח. מפיצה ריח לפי מצב הרוח שלכם! [חזוס].
מסתבר שישבה גברת , ד"ר ג'ני טילטסון שמה , ובנתה את הקונטרוקציה המביכה הזו. מדובר בבד מיוחד שמפיץ ריח בהתאם למצב הרוח על מנת ליצור לדבריה "Smell Bubble".....בחייאת ד"ר טילטסון....היית פעם באוטובוס בקיץ?בישראל? זה בהחלט Smell Bubble גברת!#7 - החולצה/אימונית הזו נקראת בתרגום חופשי "אמץ אותי אל ליבך" .לא אלאה אתכם בפרטים אבל בקיצור מוחלט כששני אנשים מתחבקים או קרובים מאוד , נדלקים האורות מאחור. נו באמת...
#6 - דווקא זה הגאדג'ט השפוי מכל מה שראינו עד כה. מדובר בשעון דופק מעוצב לספורטאים שעיצבה חברת NIKE שנפרד למעין מסד נתונים בצורת דיסק און קי שמתחבר למחשב ויכול לתת לכם נתונים לגבי מרחק , דופק , צעדים , שריפת קלוריות וכו'. מאוד נחמד לספורטאים רציניים שהנתונים חשובים להם על מנת להשתפר.


#5 - מי מאיתנו לא מטעינה את האייפוד שלה בחזייה הסולארית שלה ? כולנו! [NOT] . בעיקר צחקתי. הרעיון חביב על גבול האבסורד אבל חייבים להודות שבתור בדיחה זה לא רע.
המוצר הזה נקרא Solar Bikini , הומצא כמה מפתיע ע"י גבר , יותר נכון סטודנט באוני' NYU בשם אנדרו שניידר.החזייה הזו היא עבודת יד . למה לא חשבו להמציא משהו לגברים [המח הקרימינלי שלי מתחיל לעבוד שעות נוספות בחיי....].
קריאה נרגשת לאנדרו - Get a life dear! 


#4 - טוב את המוצר הזה רובכם מכירים והוא דווקא די Old news . שבב שמכניסים לנעל ה-NIKE שלכם ומאפשר לשמוע מוסיקה . צונן...


#3 - המוצר הבא מקסים לשם שינוי. מדובר על עיצוב של דיסק און קי בצורת לב חצוי , משובץ אבני סברובסקי. המוצר עוצב כתליון להיות קרוב אל ליבכם במידה והמידע שלכם מסווג ;) .


#2 - לזה אני קוראת מעיל חוש-חש הבלש. כמה עצלנים הפכנו להיות ? מדובר על ג'קט סקי מעוצב ברמקולים לשמוע מוסיקה . טכנולוגיית בלוטות' וקונטרול פאנל עם זיהוי מתקשר הופך את ג'קט הסקי [שהלא כולנו נוסעים פעמיים בשנה לאספן , לא ? ] לג'קט מולטימדיה היסטרי עם טלפון , מוסיקה , יכולות לשוחח ורמקולים. ממש די.ג'יי קטן במעיל.#1 - טוב , נמצאו התשובות לאי הנוחות שבנעלי העקב. אלו נעליים של המעצבת מרי ג'יין ולהם לא פחות מ...עקבים מתקפלים! הקץ לכאבי הרגליים גבירותיי .כך תוכלו לתמרן בין סטילטו לנעל שטוחה בשניות. מדליק!מה נותר לומר ? העתיד כבר כאן.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

לתגובות ,שאלות , טענות ,הערות והארות , אני כאן