יום שני, 20 בספטמבר 2010

Clineral - כשהטבע פוגש אהבה

סדרת מוצרים חדשה יצאה לאויר העולם , Clineral שמה. מדובר על פרי שיתוף פעולה בין אהבה ים המלח ובין טבע ישראל .
הסדרה משלבת בין טיפוח לטיפול בבעיות עור שונות ומבוססת על תמצית מינרלים ייחודית ובוץ ים המלח בתוספת תמציות צמחים ומיועדת לתחזוקה של בעיות עור שונות החל מסבוריאה וכלה בסכרת.

פיתוחה של הסדרה נמשך כ-3 שנים הושם הדגש על הצד התחושתי ולפיכך פותחו מוצרים בעלי מרקם נעים , ספיגה טובה ונטולי בושם.המוצרים מיועדים להיות מוצר משלים לטיפול התרופתי שמקבלים אנשים עם בעיות עור שונות תוך דגש על הרגעת העור, שיכוך סימפטומים ושיפור מראה העור.

בסדרה כרגע קיימים שמונה מוצרים אך הסדרה עתידה להתרחב. ומה תמצאו בסדרה ?

ZEM  קרם ידיים. קרם טיפולי לכפות הידיים, על בסיס מינרלים מים המלח, מסייע בהפחתת גירוי ויובש.  נבדק קלינית נחקר מדעית.  מאושר לשימוש לעור רגיש. נבדק לאלרגיה.
אינו מכיל: סטרואידים/בישום/פרבנים.
הוראות שימוש: קרם סמיך ואינטנסיבי זה יוצר שכבת "מסכה", שתיספג בקלות תוך כדי עיסוי הקרם בכפות הידיים.  יש למרוח על כפות הידיים עד לספיגה מלאה, פעמיים ביום . בעת החמרה במצב העור, מומלץ להגביר את תדירות השימוש (רצוי לאחר כל רחיצת ידיים) . יש לקרוא את העלון המצורף. 125 מ"ל מחיר מומלץ לצרכן 60 ש"ח

PSO   קרם גוף. קרם טיפולי לעור על בסיס מינרלים מים המלח, מסייע בהפחתת תחושת יובש  ומותיר את העור נקי מקילופים. נבדק קלינית נחקר מדעית . מאושר לשימוש לעור רגיש . נבדק לאלרגיה.
אינו מכיל: סטרואידים/בישום/פרבנים.
תוצאות קליניות: לאחר 14 יום של שימוש על עור מגורה, קרם גוף PSO   Clineral   מקל על  יובש וחספוס העור. מרגיע עור מגורה, על ידי הוספת לחות לעור.
הוראות שימוש:  יש לעסות באופן אחיד על עור נקי עד לספיגה מלאה, פעם או פעמיים ביום. בעת החמרה במצב העור, מומלץ להגביר את תדירות השימוש.
יש לקרוא את העלון המצורף. 
 200 מ"ל. מחיר מומלץ לצרכן 120 ₪.

PSO  קרם לעור המפרקים. קרם טיפולי לעור המפרקים, על בסיס מינרלים מים המלח, מסייע בהפחתת יובש וקילופים בעור.
נבדק קלינית נחקר מדעית. מאושר לשימוש לעור רגיש . נבדק לאלרגיה.
הוראות שימוש: יש למרוח על העור באזור המפרקים , כגון מרפקים, ברכיים, אצבעות, מפרקי כף היד וכד'. יש לעסות באופן אחיד על עור המפרק עד לספיגה מלאה, פעם או פעמיים ביום. בעת החמרה במצב העור, מומלץ להגביר את תדירות השימוש.  יש לקרוא את העלון המצורף. 
אינו מכיל: סטרואידים/בישום/פרבנים.
 75 מ"ל. מחיר מומלץ לצרכן 65 ₪.

SEBO קרם מרגיע לעור הפנים. קרם טיפולי לעור הפנים על בסיס מינרלים מים המלח, משפר את מראה העור, מסייע בהפחתת אדמומיות ומרגיע גירוי.
נבדק קלינית. נחקר מדעית. מאושר לשימוש לעור רגיש . נבדק לאלרגיה.
אינו מכיל: סטרואידים/בישום/פרבנים.
הוראות שימוש: לעסות על עור נקי, פעם או פעמיים ביום. יש לקרוא את העלון המצורף.
50 מ"ל. מחיר מומלץ לצרכן 75 ש"ח

SEBO  ג'ל לניקוי פנים. ג'ל ניקוי טיפולי לעור הפנים על בסיס מינרלים מים המלח, מסייע בהפחתת  אדמומיות וגירוי באזורים בעייתיים בעור הפנים.
נבדק קלינית. נחקר מדעית. מאושר לשימוש לעור רגיש . נבדק לאלרגיה.
אינו מכיל: סטרואידים/בישום/SLS/פרבנים.
תוצאות קליניות: לאחר 14 יום של שימוש על עור מגורה, ג'ל לניקוי פנים SEBO  Clineral:מנקה בעדינות את עור הפנים. מרגיע עור מגורה. מפחית אדמומיות העור. מגן על הלחות הטבעית של העור.
הוראות שימוש: להקציף על עור הפנים פעם או פעמיים ביום, לשטוף עם מים פושרים. לאחר מכן מומלץ להשתמש בקרם מרגיע לעור הפנים SEBO   CLINERAL .
יש לקרוא את העלון המצורף.
 50 מ"ל. מחיר מומלץ לצרכן 75 ש"ח

 TOPICקרם גוף. טיפולי לעור על בסיס מינרלים מים המלח, מסייע בהפחתת גירוי אדמומיות ויובש.  נבדק קלינית  נחקר מדעית. מאושר לשימוש לעור רגיש. נבדק לאלרגיה. מתאים לשימוש לעור התינוק.
אינו מכיל: סטרואידים/בישום/פרבנים.
תוצאות קליניות: לאחר 14 יום של שימוש על עור מגורה, קרם גוףTOPIC  Clineral   מקל על תחושת עור מגורה. מפחית אדמומיות וחספוס העור . מספק לחות מרגיעה לזמן ממושך.
הוראות שימוש: יש למרוח על העור עד לספיגה, פעם או פעמיים ביום (רצוי לאחר הרחצה). שימוש יומיומי מסייע בהפחתת תדירות גירוי העור ומחליש את חומרתם. בעת החמרה במצב העור, מומלץ להגביר את השימוש. יש לקרוא את העלון המצורף.
 200 מ"ל. מחיר מומלץ לצרכן 120 ₪

D-MEDIC קרם לכף הרגל. קרם טיפולי לעור כף הרגל  על בסיס מינרלים מים המלח, מסייע בהפחתת  יובש וחספוס העור ומשקם את רכות העור ושלמותו.
נבדק קלינית. נחקר מדעית . מאושר לשימוש לעור רגיש . נבדק לאלרגיה.
אינו מכיל: סטרואידים/בישום/פרבנים.
הוראות שימוש: יש לעסות את הקרם לעור כפות הרגליים עד לספיגה מלאה, פעמיים ביום . מומלץ להמתין 10 דקות לפני שגורבים גרביים או נועלים נעליים.
אזהרה: אין למרוח על פצעים פתוחים , אין למרוח בין אצבעות הרגליים.
יש לקרוא את העלון המצורף. מוצר זה הינו תמרוק ולא תרופה ואינו מיועד לטיפול במחלות.
 125 מ"ל. מחיר מומלץ לצרכן 55 ₪.

D-MEDIC ג'ל גרגרים לכף הרגל. ג'ל גרגרים טיפולי לעור כף הרגל על בסיס מינרלים מים המלח, מסייע לקילוף שכבת העור היבשה, מחליק את העור ומשקם את שלמותו.  נבדק קלינית. נחקר מדעית. מאושר לשימוש לעור רגיש . נבדק לאלרגיה.
אינו מכיל: סטרואידים/בישום/SLS/פרבנים.
הוראות שימוש: יש לעסות (ללא מים) את עור כפות הרגליים בעזרת הג'ל במשך 2 - 3 דקות ולשטוף במים. מומלץ לבצע את הפעולה בישיבה כדי למנוע החלקה. להשלמת הטיפול מומלץ למרוח קרם לכף הרגל.
אזהרה: אין להשתמש במוצר על פצעים פתוחים.
יש לקרוא את העלון המצורף. מוצר זה הינו תמרוק ולא תרופה ואינו מיועד לטיפול במחלות.
100 מ"ל. מחיר מומלץ לצרכן 60 ₪.


כל המוצרים הינם היפואלרגניים , לא מכילים פרבנים ,בישום ,סטרואידים וכו .

התנסיתי בשני מוצרים - SEBO , קרם פנים מרגיע ו- D MEDIC קרם רגליים [שגם מתאים לחולי סכרת-למי שתהה , אני לא] .


אז מה היה לנו שם ?


ראשית, אני רוצה לדבר קצת על האריזות . האריזות מכילות את שני הסמלים של שתי החברות, אהבה וטבע אבל המראה הוא יותר "רפואי" ופחות "טיפוחי מעוצב" . זה כבר משמח אותי כי אני מעדיפה שלסדרות טיפוליות יהיה סממן מזהה משלהן. העיצוב נקי , פשוט ולא מקושקש מדי. מעבר לכך , המוצרים מגיעים בשפופרות ששומרות על ניקיון וסטיריליות וכמובן על שליטה בכמות החומר - כהרגלי בקודש אני אוהבת שפופרות כאלו ולכן זה מצוין מבחינתי.

קרם הפנים שקיבלתי אמור להרגיע את העור , מתאים לעור אדמומי ורגיש . אז אמנם אין לי עור אדמומי אבל יש לי עור רגיש מאוד . ניסיתי את קרם הפנים במשך כמה ימים ואהבתי את התוצאה. מדובר על קרם מלחח מאוד , לא מבושם אבל בעל  ריח לימוני טבעי . התחושה שלו בתחילה היא די דביקה אבל הוא נספג טוב . רק הערה אחת : צבע הקרם היה קצת אפעס....מזעזע אבל הוא הופך על הפנים ללבן ונספג. אני הרגשתי נעים עם הקרם ואין ספק שהיה שיפור קל במראה העור תוך זמן קצר , מצד שני כמו שאמרתי אין לי עור מאוד מאוד בעייתי , רק רגיש מעט.

המוצר השני שקיבלתי היה קרם רגליים. מדובר על קרם מלחח מאוד לרגליים יבשות והוא בהחלט קרם שעושה את העבודה! אחרי הרבה מאוד קרמי רגליים שיש לי בבית , זה נתן לי את התחושה שהוא אכן מלחח היטב ונותן תחושה קטיפתית ונעימה. מודה באשמה , אני הולכת יחפה רוב הזמן [מן מחלה שכזו , לא אוהבת נעלי בית] והעור שלי נוטה להתייבש ברגליים ואני נוהגת לטפל בו באופן תדיר . מוצר מושלם לנשים כמוני שמשילות את נעליהן מעל רגליהן וכפי שכתוב על האריזה , מאוד מתאים גם לחולי סכרת.

המחיר: למרות שמדובר על מיתוג של אהבה וטבע המחירים הם סבירים לחלוטין והכמויות מכובדות מאוד. Thumbs up!

לסיכום : גאווה ישראלית. מתאים לכל מי מאיתנו שסובל מבעיה כזו או אחרת בעור ורוצה להתמקד בבעייה נקודתית בעזרת מוצר שהוא גם משלים וגם מטפח. 5 תגובות:

 1. תודה על המידע :)

  בהמשך לדיון הקודם..
  אמנם קניתי את הקרם ידיים של סבון, אבל המטרה שלו היא די "רגילה".
  חיפשתי מוצר נוסף שיתן פיתרון לקושי והיובש של הקיוטיקלים.
  בהמשך לעניין החמאת גוף שקיבלתי במתנה ושיחתי עם המוכרת ב"סבון של פעם" הבנתי שחמאה כזאת יכולה לתת פתרון מעניין ליובש המדובר..

  ניסיתי את זה רק יום אחד אז אני לא יודעת אם זה יעזור..
  אבל אם כבר יש לנו כאן מבחר מוצרים חצי רפואיים, מעניין אם הקרם ידיים שלהם יכול לעזור. אשמח אם תעדכני במידה ואת דוגמת אותו..

  השבמחק
 2. אני אנסה לראות איך אני יכולה לבדוק את המוצר. אולי יש דוגמיות לזה. בכל מקרה אם קרם הרגליים הטיפולי שלהם עשה את העבודה אני מניחה שקרם הידיים יעשה את אותה עבודה כי מדובר באמת במוצרים שהם טיפוליים.המחיר שלו לא כזה נורא יחסית לכמות , צריך לנסות ולדגום אותו.

  השבמחק
 3. בנתיים אני מנסה את החמאה הזאת שקיבלתי במתנה.
  היא ממש ממש טובה לכפות הרגליים! האזור של העקב היה די יבש כזה והוא נראה עכשיו מעולה!

  השבמחק
 4. ניסית את קרם הרגליים של סנסיטבע??
  גם חברה ישראלית... ומאוד מומלץ- מזאת עם הסוליות.

  השבמחק

לתגובות ,שאלות , טענות ,הערות והארות , אני כאן