יום רביעי, 16 במרץ 2011

מהארי פוטר ועד לנקום - אמה ווטסון הפרזנטורית החדשה לבית לנקום
חברת הקוסמטיקה והאיפור היוקרתית - לנקום , מרעננת את פניה ומציגה לעולם את הפרזנטורית החדשה אמה ווטסון [הרמיוני גריינג'ר בשבילכם] . לפני יומיים , שוחררה הידיעה לעיתונות כי ווטסון תהיה הפנים החדשות של לנקום והסיבות לבחירתה די ברורות - ווטסון הצעירה שמוכרת [איך לא] בזכות סרטי הארי פוטר בהם היא מככבת , מהווה אייקון תרבותי חדש ומשדרת רכות , רומנטיות ועכשוויות. 

ווטסון בת ה-20 בלבד , נחשבת כאחת מהשחקניות הצעירות המחוברות לטרנדים חדשים בתחום האופנה בעולם ובאנגליה בפרט והפכה בבת אחת מילדונת לאישה שיש לה מה להציע .ווטסון מחליפה בתפקידה החדש את ג'וליה רוברטס [שאם להודות על האמת מעולם לא אהבתי כפרזנטורית של שום דבר] ואני חושבת שאין בחירה יותר מוצלחת מזו . רענון פרזנטוריות [במיוחד צעירה במבוגרת יותר] בחברות קוסמטיקה הוא דבר מבורך לטעמי והוא מביא איתו התחלה חדשה . 

לנקום שממוקמת גבוה כאחת החברות היוקרתיות בעולם , מחדשת מדי תקופה בקולקציות מרהיבות [ראו פוסט בקרוב] , צבעים, מרקמים וחדשנויות בתחום האיפור והקוסמטיקה ולשמחתי גם מבינה דבר או שניים בטרנדים וקשובה לצרכי הלקוחות. עצם בחירתה של ווטסון לתפקיד הפרזנטורית גורם לי לקוות שלנקום תמותג במרץ רב יותר גם לקהל הנשים הצעירות שמחבבות אותם.

כפי שאפשר לראות כאן , היא לא מבזבזת זמן וכבר ניגשה לעבודה. ואני ? אוהבת את הלוק ואוהבת את הנעליים ומחכה לראות עוד .... 

אח...נחת ... :)


תגובה 1:

  1. מהממת ללא ספק.
    בחירה טובה מצד לנקום.

    לעד יזכר להם שהיה להם גלוס שחור שחשקתי בו מאוד (עוד לפני שמאק הוציאו שכזה בקולקציה השחורה). ועדיין, עושים ניסויים בבע"ח.. חבל..

    אגב, בקישור שצרפת ממש לא אהבתי את האיפור שלה.. סתם מבגר אותה.

    השבמחק

לתגובות ,שאלות , טענות ,הערות והארות , אני כאן