יום שלישי, 29 במרץ 2011

ריחות חדשים של אביב- Narciso Rodriguez Essence Eau De Muscלפני מספר ימים,  הגיע לידיי קומוניקט מעניין אודות הבושם החדש של מעצב העל נרסיסו רודריגז . המידע שהיה בפנים גרם לי להסתקרן ואפילו לגשת לחנות של אפריל ולרחרח בעצמי את הבושם הזה [כן ...עד כדי כך סוקרנתי] . כשהאביב מתקרב ועימו המצות , השמחה והפרפרים ...גם מגיעים המבצעים! אז על מנת למצוא לעצמי מתנת חג ....אה....אהממ...סליחה - מתנת חג שאני אעניק לעצמי מבעלי [LOL] , החלטתי לגשת ולבדוק במה דברים אמורים. 

תקציר לממהרות : נשי  במלוא מובן המילה, חושני , רענן ....לחטוף מהמדף!

מילת הקסם שבשלה קמתי ממרבצי היתה "מאסק" . ניחוח המאסק האהוב עליי , משובץ לאחרונה במספר רב של מוצרי בישום , קוסמטיקה וטיפוח ואין מאושרת ממני . מחד מדובר על ריח עדין , נקי ,שהאף דורש עוד ועוד ומאידך , כשהוא מצטרף לשלל תווי ריח שונים נוצרת עננה מעניינת במיוחד של ניחוח שלעיתים קשה לעמוד בפניו.

Essence Eau De Musc הוא בעצם בושם המשך לבושם המקורי Essence Eau De Parfume . הליבה נשארה מאסק לבן , התווים העליונים הם ניחוח הדרים , מצטרפים אליהם תווים נוספים של איריס אשר נחשבים "פודרתיים" ומעשירים את המאסק.

ואחרי התיאור הזה איך אפשר שלא לקום מהכיסא ולרוץ לרחרח ? אז טרחתי , קמתי ובדקתי ! 
נחשפתי לבושם מעולה  שהרבה זמן לא הרחתי כמותו . לאוהבות הניחוח ה"סבוני" , הנקי והפרשי - זה אחד הבשמים אם לא ה.... [ע"ע קשת ליבליך] . כשניגשתי לאפריל , אני מודה שרק מהמבחר הרב התחלתי להתבלבל אך הגעתי לא מבושמת מלכתחילה וממוקדת מטרה [ועל הדרך גם הרחתי בושם נוסף מפיל לחלוטין אבל זה לפוסט אחר] . הדיילת הנחמדה השפריצה עליי מהבושם והמשפט הראשון שאמרתי לה היה "וואו , זה מריח כ"כ נעים ונקי כמו סבון" ...לאחר כמה שניות , נתגלו עוד ועוד תווי ריח  מתקתקים ,מעלפי חושים וכמעט בלתי מורגשים וזה היה השלב שבו התאהבתי . 

מדהים לחשוב שעד לא מזמן כל כך נואשתי מבשמים טובים , עד כדי כך שאפילו לא הייתי פתוחה מספיק בשביל ללכת ולחפש עבורי את ה-אחד אבל מסתבר שעם קצת רצון וקצת יכולת אפשרי למצוא את הבושם המיוחד לכל אחת מאיתנו ואם ממש מתאמצים...אפשר למצוא [אפילו שניים! ] . 

אז אם את כמוני , לא אוהבת את המתקתקות הסכרינית בבשמים ומעדיפה ריחות נקיים , קלאסיים , אלגנטיים שיותירו אחרייך שובל של גברים מעולפים...זה הבושם! 

הסתובבתי עם הבושם הזה יום שלם ושלחתי 3 נסייניות לרחרח את הבושם . כ-ו-ל-ן [כן כן, לא התבלבלתן - כולן] ללא יוצא מן הכלל אמרו שמדובר על בושם נדיר בניחוחו. לא הרבה בשמים שמאסק הוא הליבה שלהם מצליחים לאזן בין הניחוחות השונים והבושם הזה עושה את זה בצורה מושלמת לחלוטין. נשארתי חסרת מילים. 


כמה מילים על עיצוב  בקבוק הבושם 

מדובר על בקבוק ארוך וצר , שקוף-כסוף , מצד אחד נראה כמו זכוכית עבותה ומצד שני יש בו משהו מעניין כי הוא מאוד פשוט לכאורה ומעטרת אותו חתימת שם הבושם ושמו של רודריגז עצמו. סה טו.
היופי בבקבוק היא בעצם הפשטות בהתגלמותה . במציאות אני חייבת להודות שהוא נראה מעט מגושם אבל בהחלט חף מכל קשקוש מיותר וכמו שהוא נראה בתמונה שלמעלה , כך הוא נראה במציאות . פשוט ונטול גינונים מיותרים .
ועל זה נאמר : Bravo!  

Money Time 

$$$ - אין דרך אחרת לתאר חוץ מ...יקר! [זה היה השלב שבו אפילו בעלי איבד את יכולת ההתבטאות שלו. מצד שני , מספיק לגבר לשמוע על מוצר נשי שמונה מעל שתי ספרות ולחץ הדם שלהם מרקיע שחקים] .
אני מקווה שאולי החגים יביאו איתם קצת חמלה בנושא המחירים אבל משום מה יש תפיסה  מחשבתית שאיכות כנראה באה בד בבד עם תג מחיר ממורק .שוין.

75 מ"ל [אד"ט] - 485 ש"ח 
125 מ"ל [אד"ט]  - 658 ש"ח 

ניתן להשיג ברשת המשביר לצרכן וברשת אפריל .

לסיכום :

Narciso Mi Amor ..... באנגלית אומרים את זה כך : Well Done! 


שלכם ,


8 תגובות:

 1. אולי יהיו מבצעים בחג :)

  השבמחק
 2. לובה - מחזיקה אצבעות שאולי יהיו כאלו בחגים . בכל זאת...חגים! ;)

  השבמחק
 3. מאסט לא נשמע לי, לומר את האמת, והמחיר - לא נשמע לי בכלל!
  אבל כן סקרנת אותי אי וכך ובהתאם לעבודה שלרחרח לא עולה כסף (עדיין..) אבקר בסניף אפריל הקרוב לביתי והנושא יבדק. רק בשביל הספורט..
  לא ממש מבטיחה מתי זה יקרה, אצלי הכל קורה בדילייי...
  הבקבוק יפיפה!

  השבמחק
 4. Meital - זה לא מאסט ...זה סופר מאסט! וכמובן שתלכי לרחרח ותחזרי עם חוו"ד ארוכה ומגובשת עבורי :-P

  השבמחק
 5. לובה/הבולשת - ההנחות על נרסיסו הן בשוליים.
  אף פעם לא משתתף במבצעי "החיסול".

  השבמחק
 6. danra - *קרחששששש* שמעת את זה ?
  זה קולו של ליבי שנשבר! ככה מבשרים בשורות שכאלה?! Oh well , שהבנזוג ישקיע :-P

  השבמחק
 7. קניתי אותו והוא מדהים, הבעיה היא שהוא מאד חלש ומתנדף ממש מהר. מבאס.

  השבמחק

לתגובות ,שאלות , טענות ,הערות והארות , אני כאן